Güvenlik cam filmleri

Güvenlik cam filmleri sizi ve yakınlarınızı oluşabilecek kaza, patlamalardan, deprem ve doğal afetlerden, hırsızlıktan vs. sayesinde oluşabilecek hasarlarda kırılan camı bir arada tutarak kesici cam parçalarının dağılmasını engeller ve yaralanmanızı önler, cam kırılsa bile camın çerçevede kalmasını sağlar. Emniyet ve güvenlik amaçlı uyguladığımız bu cam filmleri sayesinde aynı zamanda %99 a kadar uv ışınlarını engelleyebilirsiniz.

KULLANIM YERLERİ

Can ve mal emniyetini, cam kırılmasından dolayı tehdit edttiği her yerde...Cam kapı ve vitrinler, duş, telefon kabinlerİ , cam raf, sehpa ve masalar, aynalar Banka Şubeleri, Okullar, Hastaneler, Huzurevleri, Elçilikler, Karakol gibi güvenlik birimleri, Mağaza ve işyerleri gibi yoğun insan buluna yerler, Gıda üretimi yapılan yerler.

GÜVENLİK CAM FİLMİ UYGULANDIĞI ANDAN İTİBAREN SİZİ KORUR

-Güvenlik cam filmi insanları dağılabilecek cam parçalarından korur.
-Güvenlik cam filmleri yaralanmaları azaltır.
-Güvenlik cam filmi aynı zamanda iş güvenliğidir.
-Güvenlik cam filmi cam mukavemetini arttırır.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11

Tel : 0(216) 473 54 71 - HAKKIMIZDA - REFERANSLAR - İLETİŞİM

İKİLER CAM FİLMİ 1978 YILINDA İSTANBUL MALTEPE KURULAN İKİLER OTO CAM SERVİSİNİN BİR YAN KURULUŞUDUR.1992 YILINDAN İTİBAREN KARTAL OTO SANAYİ SİTESİNDE HİZMET VEREN İKİLER CAM FİLMİ KALİTELİ ÜRÜN YELPAZESİ VE TİTİZ SERVİS ANLAYIŞIYLA GÜN GEÇTİKÇE DAHADA BÜYÜMEKTEDİR.